BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.
Pagina Bucovina Bikers
forumul motociclistilor bucovineni
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Loc de intalnire pentru motociclistii din Municipiul Suceava

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Bucovina Bikers -> Intalniri, evenimente, excursii
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
XCS911
Administrator


Data inscrierii: 05/Iul/2006
Mesaje: 46
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Vin Iul 07, 2006 1:11 am    Titlul subiectului: Loc de intalnire pentru motociclistii din Municipiul Suceava Raspunde cu citat (quote)

Fratilor unde ne intalnim? Intr-o vreme motoarele erau adunate in centru (acum suntem interzisi Exclamation ). Hai sa gasim un bar. Daca stiti o terasa/bar mai buna decat Rynox, scrieti aici. Daca stabilim si o zi a saptamanii si o ora e perfect...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
s-kidu'
Moderator


Data inscrierii: 06/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: suceava

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 8:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uai.....ne intalnim la tine la garaj Razz si bem pana cadem in canalul din fata
_________________
da-i cu spritzu' pan' la ziua....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adinel
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 10/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: Gura Humorului

MesajTrimis: Lun Iul 17, 2006 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da,avem nevoie de un loc de intalnire....trebuie stabilit (da sa fie un loc fain!) Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
XCS911
Administrator


Data inscrierii: 05/Iul/2006
Mesaje: 46
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mar Iul 25, 2006 1:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ne-am mai adunat la cetate. Zona e frumoasa, preturile la terasa cam mari. Poze: http://bucovinabikers.xhost.ro/viewtopic.php?t=23

Astept propuneri...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Adinel
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 10/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: Gura Humorului

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 11:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai hai sa stabilim odata un loc de intalnire!!!!dak nu, stabilesc un loc de intalnire in Humor.....e mai aproape de baietii din Campulung si vecinatati care sunt in numar destul de mare......plus k e mai atractiva zona!!astept pareri!!!o sa pun si poze cu o locatie ceva!!! Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
XCS911
Administrator


Data inscrierii: 05/Iul/2006
Mesaje: 46
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 11:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hai sa gasim o locatie. Adi, propune. Smile Sa facem o intalnire saptamanala....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Adinel
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 10/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: Gura Humorului

MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 8:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am gasit o locatie perfecta....zic yo!!o sa pun poze sa vedeti si voi!!Se afla la intrare in Voronet pe partea stanga........peisaj de vis...este si cazare(pt cei ce beau prea mult Laughing )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adinel
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 10/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: Gura Humorului

MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 8:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cateva poze cu locatia!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adinel
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 10/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: Gura Humorului

MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 8:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Trebuie sa stabilim o zi,ne intalnim si vb (sper sa vina cat mai multi)!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Bucovina Bikers -> Intalniri, evenimente, excursii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


free image hosting Facut de phpbb.ro
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community