bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
Pagina Bucovina Bikers
forumul motociclistilor bucovineni
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

6R

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Bucovina Bikers -> Motorul meu
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Kion
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 2
Locatie: Chicago

MesajTrimis: Joi Iul 13, 2006 1:39 pm    Titlul subiectului: 6R Raspunde cu citat (quote)

Salutare , ia aici si moto meu R6 2006
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
XCS911
Administrator


Data inscrierii: 05/Iul/2006
Mesaje: 46
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Joi Iul 13, 2006 10:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut! E super motorul, la clasa 600 doar R6 2006 si GSX-R 600 K6 imi plac. E fain si RR-ul, de ce sa mint, dar nu ma prea atrage.
Cum se descurca? Ce impresie ti-a lasat? Cum e in comparatie cu alte motoare de 600?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Kion
Nou venit pe forum


Data inscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 2
Locatie: Chicago

MesajTrimis: Vin Iul 14, 2006 3:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Merge de jar mananca!!! Inca nu i-am dat prea tare ca a fost inca a fost in rodaj abia sapt trecuta i-am facut 1st service iar imediat dupa asta (adica ierei dim) am realizat ca am un cui in roata spate, nasolie care m-a costat peste 300 $.Am mers max 119 mile/h aprox 185km/h. Un pic cam inalta pt mine dar ma descurc...Transmite-i salutari lu' Kidu'
numai bine si asfalt uscat!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
s-kidu'
Moderator


Data inscrierii: 06/Iul/2006
Mesaje: 10
Locatie: suceava

MesajTrimis: Sam Iul 15, 2006 4:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

adica de ce sa transmita el saluatari Smile
ce faci bre?
colectionezi cuie?
vb pe mess
_________________
da-i cu spritzu' pan' la ziua....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Bucovina Bikers -> Motorul meu Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


free image hosting Facut de phpbb.ro
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community